Liga mladých hasičů Floriánek Cup v roce 2020 skončila po necelých dvou soutěžích

V sobotu 26. září 2020 se v Bílovci konalo letos teprve druhé kolo celoroční ligy mladých hasičů Floriánek Cup, ostatní soutěže zasáhla pandemie viru SARS-CoV-2.

V Bílovci měly děti v původním plánu plnit dvě disciplíny – štafetu dvojic a tradiční podzimní závod požárnické všestrannosti. Ani k němu však nedošlo – tentokrát vzhledem k silnému a nekončícímu dešti.

Děti se tak postavily na start pouze první jmenované disciplíny. Po ukončení soutěže následovalo vyhodnocení celoroční ligy včetně předání cen.

CTĚTE TAKÉ:   Mladí hasiči soutěžili v Tísku, zakončili letošní ligu Floriánek Cup

Zda mělo vyhodnocení za těchto podmínek proběhnout je otázkou, z našeho pohledu bylo naprosto zbytečné. Družstva neměla možnost bojovat o body a o celkovém pořadí tak rozhodla pouze jedna soutěž v Mniším.

Pro Slatinu tak skončil Floriánek Cup 2020 6. místem v kategorii mladších žáků a 5. místem v kategorii starších.