Soutěžní družstva v roce 2015

Zvolte rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |

Mladí hasiči soutěžili v závodě požárnické všestrannosti v Bílovce

Poslední kolo letošního ročníku ligy Floriánek Cup uzavřel tradiční "branný závod" v Bílovci. Na naše mladé hasiče tak čekala přibližně tři kilometry dlouhá tra se

šesti stanovišti.

Jedná se o střelbu ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, základy první pomoci, požární ochranu a překonání překážky po vodorovném laně.

Na soutěži ve Slatině předvedli svůj požární útok zkušení matadoři ve věku nad 60 let

Z naší činnosti | Video | Muži - 26.09.2015
Celkem patnáct družstev mužů a žen dnes předvedlo, že nejsou z cukru a nebojí se několika kapek vody. I přes nepřízeò počasí

totiž statečně vyrazili na soutěž O putovní pohár starosty obce Slatina a ukázali, co se za celý rok naučili. Všem hned ze začátku srdečně děkujeme za účast a velmi si ji ceníme.

Po soutěži v Bítově zbývá mladým hasičům do konce ligy už jen jedna soutěž

Nedělní dopoledne patřilo v Bítově mladým hasičům. U místní hasičské zbrojnice soutěžily děti v rámci ligy Floriánek Cup naposledy v tomto roce v

požárním útoku. Disciplínu místní doplnili štafetou dvojic.

Mladí hasiči se umístili po vyhodnocení obou disciplín na devátém místě, starší na místě jedenáctém.

Muži nad 35 let s přehledem zvítězili v Jerlochovicích

Video | Muži - 29.08.2015
Přelom srpna a září patří již tradičně soutěži v Jerlochovicích. Na letošním 45. ročníku pohárové soutěže o Zlatou přilbu a 20. ročníku Jerlochovické veteraniády o Putovní proudnici jsme tedy

nechyběli ani my se dvěma týmy.

Jako první se na startovní čáru postavili naši "veteráni", tedy družstvo mužů nad 35 let včetně.

První místo si dovezli muži nad 35 let ze soutěže v Kujavách

Z naší činnosti | Muži - 09.08.2015
Celkem třikrát běželo naše soutěžní družstvo svůj požární útok na soutěži v Kujavách. Dvakrát - v kategorii muži a muži nad 35 let - v soutěži denní, jednou pak v noční části.

Zatímco průměrně mladšímu družstvu se nedařilo, "veteráni" ukázali, že ještě nic nezapomněli a ve své kategorii zvítězili.

Veteráni skončili na soutěži v Mniším pátí

Z naší činnosti | Muži - 30.06.2015
V sobotu se družstvo

můžu i veteránu zúčastnilo soutěže v Mniší. Družstvo veteránů, které startovalo nejdříve, obsadilo 5. místo po "obdivuhodném" výkonu pravého proudu (akrobatický sestřik terče). Ačko se

umístilo po mírném prostřiku rovněž na pravém terči na 11. místě.

Páté místo vybojovali mladí hasiči v Prchalově

Předposlednímu

kolu ligy Floriánek Cup před letní přestávkou patřil v sobotu dopoledne Prchalov. Mladí hasiči zde soutěžili ve dvou disciplínách - požárním útoku a štafetě 4x60.

Naši hasiči se v

kategorii mladších umístili na celkovém pátém místě - čtvrtém v požárním útoku (čas 20,433 s) a šestém ve štafetě (čas 68,16 s).

Soutěž ve Výškovicích skončila pro naše děti čtvrtým a pátým místem

Ve požárním útoku na tradičním Memoriálu Jiřího Jedličky závodili naši mladí hasiči ve Výškovicích. Mladší žáci se s časem 21,487 s umístili na pátém místě, starší

byli se svými 23,826 s čtvrtí.

Druhé a jedenácté místo brali muži ve Výškovicích

Z naší činnosti | Muži - 07.06.2015
Soutěžní

družstvo mužů se zúčastnilo tradičního závodu v požárním útoku v sousedních Výškovicích. V kategorii muži obsadili s časem 16,528 s jedenácté místo, v kategorii muži nad 35 let pak 2. místo

časem 16,776 s.

Dětem se v Tísku nedařilo, nedokončily ani jeden útok

Desáté místo pro starší, třinácté pro mladší žáky ve Slatině. Tak skončila soutěž v Tísku poté, co se ani v jedné kategorii nepodařilo dokončit požární útok. Děti se tak posledním místům

ubránily jen díky štafetě 4x60.

Deštivé dopoledne provázelo soutěž mladých hasičů ve Fulneku

Za deštivého dopoledne probíhala ve Fulneku soutěž mladých hasičů O putovní pohár rady města Fulneka.

Na start se postavilo celkem 25 týmů, mezi nimi naše dvě družstva -

jedno v kategorii mladších a jedno v kategorii starších žáků.

Dnešními disciplínami byly stejně jako na domácí půdě požární útok a štafeta dvojic. Za umístění na 8. u starších a 12.

Proběhl další ročník tradiční soutěže mladých hasičů, místní brali třináctku

V sobotu dopoledne se sjelo celkem šestadvacet družstev mladých hasičů dvou věkových kategorií do Slatiny, kde se konal další ročník tradiční

soutěže O pohár starosty Sboru dobrovolných hasičů Slatina. Soutěž je zařazená do celoroční ligy mladých hasičů Floriánek Cup 2015 a patří k druhému jarnímu kolu tohoto seriálu.

Děti

soutěžily ve dvou disciplínách.

Třetí místo vybojovali mladí hasiči na tradičním uzlování ve Fulneku

Sobota patřila první soutěži letošního roku. Kolektiv mladých hasičů se vypravil na tradiční Fulnecké uzlování.

Hasiči soutěžili ve dvou kategoriích - mladší a starší - v uzlové štafetě, pět z nich se pak postavilo i na start jednotlivců.

V kategorii mladších se dětem podařilo obsadit třetí

místo, přičemž od druhého je dělily jen desetiny. Družstvo starších skončilo na místě třináctém.