Soutěžní družstva v roce 2010

Zvolte rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |

Poslední soutěž v sezóně proběhla v Tísku

Mladí hasiči dnes uzavřeli

soutěžní sezónu podzimním kolem hry Plamen. Závod hasičské všestrannosti se tentokrát konal v Tísku.Charakteristické počasí "braòáků" nezklamalo ani tentokrát. Zima jako v ruském

filmu, mlha, že by se dala krájet, zkrátka podzim jako vyšitý.

Závod hasičské všestrannosti v Bílovci ukončil ligu Floriánek Cup

Naši mladí hasiči zakončili v sobotu posledním kolem letošní ročník ligy Floriánek Cup. Na hasičském závodě všestrannosti se umístili na 12. místě, celkově v lize pak

skončili desátí. Výsledky Floriánek Cupu jsou ke stažení v samostatném článku.

Mladí hasiči soutěžili v Lubojatech

Další jedenácté místo (zřejmě oblíbené

pro více jedniček) si naši mladí hasiči dovezli v sobotu ze soutěže v Lubojatech, kde zápolili v požárním útoku a štafetě 4x60 m.

Soutěž mladých hasičů v Bílovci

V sobotu se mladí hasiči utkali v prvním

poprázdninovém kole ligy Floriánek Cup, která se tentokrát přesunula do Bílovce. Naši mladí obsadili v soutěži, která sestávala z disciplín požární útok a štafeta dvoji jedenácté místo.

Muži letos nesoutěží

Z naší činnosti | Muži - 20.06.2010
Soutěžní družstvo mužů děkuje všem za pozvánky na soutěže. Letos se

však především z důvodu časově náročné činnosti při rekonstrukci zbrojnice nebudeme soutěží účastnit. Děkujeme za pochopení.

Soutěž mladých hasičů ve Fulneku

Mladí hasiči soutěžili v požárním útoku ve

Fulneku. První terč shodili ve velmi pěkném čase 21,8 s, druhý však až téměř o tři vteřiny později...

Mladí hasiči soutěžili v Tísku

Dnešní dopoledne strávili mladí hasiči na soutěži

v Tísku, kde se v dalším kole Floriánek Cupu utkali v disciplínách požární útok a uzlová štafeta.

Mladí hasiči poprvé soutěžili v Lubině

Dnes se naši mladí hasiči

zúčastnili své první soutěže v Lubině. Po štafetě dvojic a požárním útoku skončili na patnáctém místě.