Soutěžní družstva v roce 2014

Zvolte rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |

Mladí hasiči soutěžili v požárnické všestrannosti

Závod

požárnické všestrannosti každoročně ukončuje soutěžní sezónu našich mladých hasičů. Na devátem místě se v sobotu umístili v Bílovci.

Osmnáct týmů soutěžilo o putovní pohár starosty obce Slatina, odvezli si ho hasiči z Výškovic

Z naší činnosti | Muži - 27.09.2014
Celkem osmnáct týmů hasičů se v sobotu dopoledne na místním hřišti zúčastnilo naší tradiční soutěže v požárním

útoku O putovní pohár starosty obce Slatina.

Počasí nám v průběhu příprav nebylo zcela nakloněno, nicméně krátce před začátkem soutěže se alespoò zastavil d隝, což přeci jen přispělo k

lepší náladě na místním hřišti.

Lukaveckou terénní vlnu jsme zdolali za dvacet vteřin

Z naší činnosti | Muži - 31.08.2014
Letošní tradiční soutěž v Lukavci, jejich známá Terénní vlna, proběhla v netradičním termínu s neděli, posledního srpna.

Jako každoročně jsme se na start této zajímavé soutěže postavili

i letos. Nahoru na kopec jsme se dostali za necelých dvacet vteřin, po sestřiku terčů se časomíra zastavila na čísle 20,536.

Na soutěži v Petřvaldu jsme skončili sedmí, předvedli jsme balet

Z naší činnosti | Muži - 30.08.2014
Sobotní odpoledne jsme strávili v Petřvaldu, kde jsme soutěžili v požárním útoku. Po startu jsme se jako tygři vrhli k základně. Tam všechno klaplo a plyn šel nadoraz.

Ve chvíli, kdy se voda vrhla do druhé poloviny druhého "béčka" přišel čas na netradiční pojetí Labutího jezera, což byl výrazný prvek určený především přihlížejícím divákům.

Soutěžili jsme v Tošovicích

Z naší činnosti | Muži - 16.08.2014
Jako jedenadvacáté družstvo jsme se postavili na start

letošního ročníku soutěže v požárním útoku v Tošovicích.

Na soutěži v Libhošti se nám krásně povedl "zadek"

Z naší činnosti | Muži - 16.08.2014
V sobotu

po poledni jsme soutěžili v Libhošti v požárním útoku. Voda ze stroje však stříkala ven - nebyla k němu totiž připojena hadice B, nepovedlo se.

První místo jsme vybojovali na soutěži ve Velkých Albrechticích

Z naší činnosti | Muži - 05.07.2014
Dnes dopoledne vyrazilo soutěžní družstvo mužů na tradiční soutěž v požárním útoku O pohár starosty obce Velké Albrechtice.

Muži nastoupili ke svému pokusu ve

skvělé formě. Velmi rychle se tak voda dostala z kádě do čerpadla a následně do hadic.

S rozdílem pouhých zhruba tří desetin sekundy pak padly oba terče, první z nich byl sestřelen v čase

14,48 s, druhý 14,73 s.

Třetí místo si přivezli muži ze soutěže v Mniším

Z naší činnosti | Muži - 28.06.2014
Na tradiční

soutěž v kategorii muži a muži nad 35 let vyrazilo odpoledne naše soutěžní družstvo do Mnišího.

Oběma týmům dělala problémy guma na B spojce u rozdělovače, který díky tryskající vodě

velmi divácky atraktivně poletoval vzduchem.

Družstvo mužů tak dokončilo svůj pokus s časem 17,50 s, "veteráni", tedy muži nad 35 let, pak za 17,25 sekund. To jim stačilo na krásné

třetí místo.

Mladí hasiči skončili na soutěži v Prchalově na 8. místě

Sobotní dopoledne strávil kolektiv našich mladých hasičů v Prchalově na posledním "předprázdninovém" kole ligy Floriánek Cup 2014.

Soutěž probíhala - jak je v lize obvyklé - ve

dvou disciplínách. Jako první šli naši hasiči na start štafety 4x60. Tu dokončili v prvním pokusu za 82,8 sekund, v druhém pak za 89,2 sekund. Počítal se samozřejmě lepší čas, ten nám stačil na

11. místo.

Mladí hasiči skončili ve Studénce pátí

Páté místo s časem 27,85 s si

přivezli naši mladí hasiči ze soutěže v požárním útoku ve Studénce.

Mladí hasiči soutěžili ve Fulneku, ani jednomu družstvu se příliš nedařilo

Dvě družstva mladých hasičů jsme postavili na letošní soutěž v požárním útoku ve Fulneku, která je zařazena do celoroční ligy Floriánek Cup.

První družstvo zbrzdilo zaváhání na rozdělovači, kterému padající Ondra uzavřel ventil k levému proudu a než se po utrpěné ráně rozkoukal, vteřiny utíkaly a doběhly až k času 36.293, který

stačil pouze na 16. místo z dvaceti týmů.

Sedmé místo si přivezli mladí hasiči z Tísku

Další kolo ligy

mladých hasičů Floriánek Cup se konalo v Tísku. Tentokráte byla na programu - kromě klasického požárního útoku - také štafeta 4x60.

Naši mladí hasiči - ve své premiéře právě v této

štafetě - skončili na soutěži po započtení času z požárního útoku na pěkném sedmém místě.

Sedmadvacet týmů mladých hasičů soutěžilo ve Slatině, vítězství si odvezly děti z Prchalova a Fulneku

Ve čtvrtek dopoledne proběhl v areálu u

kulturního domu ve Slatině další ročník naší tradiční soutěže mladých hasičů "O pohár starosty SDH Slatina".

Po několika letech zimy a deště se na nás letos co se počasí týče usmálo

štěstí a soutěž provázelo teplo a slunečno.

Mladí hasiči poprvé soutěžili ve Floriánek Cupu, v Lubině obsadili desáté místo

Mládež | Floriánek Cup - 26.04.2014
Desátým místem skončila pro mladé hasiče jejich první letošní soutěž ve Floriánek Cupu a

vzhledem k tomu, že máme celé družstvo postavené na nových lidech, tak i první soutěž v disciplínách hry Plamen vůbec.

Do Lubiny, kde se Floriánek Cup pravidelně otevírá, jsme vyrazili

ráno. Na programu byly dvě disciplíny - požární útok a štafeta dvojic.

Mladí hasiči soutěžili ve Fulneku, dovezli si druhé a třetí místo

Celkem tři pětičlenná družstva mladých hasičů jsme dnes vyslali na druhý ročník Fulneckého uzlování, tedy soutěže, kde týmy i jednotlivci bojují proti času při vázání uzlů

pro mladé hasiče dle směrnic Plamen.

Dva týmy soutěžily v kategorii mladších, tedy v kategorii mladých hasičů do 11 let včetně.