Mladí hasiči v Bílovci uzavřeli soutěžní sezónu i ligu Floriánek Cup

Poslední letošní kolo celoroční ligy mladých hasičů Floriánek Cup probíhalo v sobotu 22. září 2018 v Bílovci. Jako již tradičně patřil poslední závod především disciplíně Závod požárnické všestrannosti, doplněn byl štafetou dvojic.

Ze Slatiny se na start postavila opět tři družstva – dvě v kategorii mladších a jedno starší. Mladší áčko dokončilo svůj „branný závod“ za 46 minut a 55 sekund,  štafetu dvojic za 82,66 sekund. Po součtu bodů tak obsadili ve své kategorii celkově šesté místo.

CTĚTE TAKÉ:   Svobodní letos porazili ženaté v tradičním fotbale 5:3

Druhé mladší družstvo skončilo celkově třinácté, štafetu dvojic dokončily děti za 122,22 sekund, závod požárnické všestrannosti pak za 54 minut a 35 sekund. Starší žáci uběhli okruh za 30 minut a 52 sekund, štafetu dvojic pak ukončili v čase 62,53. V celkovém součtu to stačilo na páté místo.

V rámci celkového vyhodnocení celoroční ligy Floriánek Cup 2018 skončili mladší žáci na šestém a starší na osmém místě.