Mladí hasiči soutěžili ve Frenštátě pod Radhoštěm, poprvé po prázdninách

K prvnímu „poprázdninovému“ kolu celoroční ligy mladých hasičů Floriánek Cup vyrazil náš kolektiv v sobotu 7. září 2019 do Frenštátu pod Radhoštěm.

Soutěžilo se ve dvou disciplínách hry Plamen – požárním útoku a štafetě na 4×60 metrů. Součástí soutěže bylo rovněž další kolo Okresního přeboru jednotlivců.

Do soutěže jsme postavili dvě družstva – jedno starší a jedno mladší. Starší dokončili svůj požární útok v čase 19,19 sekund, mladším se to bohužel nepodařilo – v průběhu pokusu jim praskla hadice B k rozdělovači.

Ve štafetě 4×60 metrů skončili mladší s časem 63,41 s ne sedmém a starší s časem 52,25 s na šestém místě.

Součet disciplín tak pro ně celkově v soutěži znamenal 11. místo u mladších a 8. u starších.

V běhu na 60 metrů pro jednotlivce startovaly za Slatinu tři starší dívky. Natálie Krayzlová dosáhla času 17,29 s, Tereza Nábělková 15,94 s a Laura Šindlerová 16,04 s.