Mladí hasiči v Bílovci uzavřeli soutěžní sezónu i ligu Floriánek Cup

Poslední letošní kolo celoroční ligy mladých hasičů Floriánek Cup probíhalo v sobotu 22. září 2018 v Bílovci. Jako již tradičně patřil poslední závod především disciplíně Závod požárnické všestrannosti, doplněn byl štafetou dvojic.

Ze Slatiny se na start postavila opět tři družstva – dvě v kategorii mladších a jedno starší. Mladší áčko dokončilo svůj „branný závod“ za 46 minut a 55 sekund,  štafetu dvojic za 82,66 sekund. Po součtu bodů tak obsadili ve své kategorii celkově šesté místo.

Druhé mladší družstvo skončilo celkově třinácté, štafetu dvojic dokončily děti za 122,22 sekund, závod požárnické všestrannosti pak za 54 minut a 35 sekund. Starší žáci uběhli okruh za 30 minut a 52 sekund, štafetu dvojic pak ukončili v čase 62,53. V celkovém součtu to stačilo na páté místo.

V rámci celkového vyhodnocení celoroční ligy Floriánek Cup 2018 skončili mladší žáci na šestém a starší na osmém místě.