Mladí hasiči soutěžili v Tísku, zakončili letošní ligu Floriánek Cup

V sobotu 28. září se v Tísku konalo poslední kolo ligy mladých hasičů Floriánek Cup. To letošní bylo poznamenáno především nízkým počtem započtených soutěží.

Už z celkově nízkého počtu totiž vypadla dvě kola – kvůli povodním se nepočítaly body ze soutěže v Mniším, ze stejného důvodu byla zcela zrušena naše soutěž ve Slatině, protože naši hasiči řešili následky živelní pohromy nejen ve Slatině, ale i širokém okolí.

CTĚTE TAKÉ:   V průběhu povodní jsme řešili 54 zásahů ve Slatině i okolí, s odřadem jsme zasahovali na Opavsku

V Tísku se soutěžilo ve třech disciplínách – štafetu dvojic a požární útok doplnil běh na 60 metrů s překážkami.

Mladí hasiči skončili na celkovém osmém místě, v rámci ligy Floriánek Cup pak na místě devátém.