Svobodní letos porazili ženaté v tradičním fotbale 5:3

První máj byl kromě času lásky rovněž datem konání tradičního fotbalového utkání Svobodní – Ženatí, který náš sbor uspořádal na místním fotbalovém hřišti.

Za krásného počasí se začali scházet nejdříve pořadatelé, následně hráči a těsně před začátkem i hosté, kteří byli kromě dechberoucího sportovního zážitku nalákáni rovněž na studené pivo a teplou klobásku z občerstvovacího stanoviště našich hasičů.

CTĚTE TAKÉ:   Dětský železný hasič Slatina 2024 je za námi, medaile brali i místní mladí hasiči

Utkání bylo zahájeno krátce po patnácté hodině. K vidění bylo celkem osm gólů – pět jich skončilo v bráně ženatých fotbalistů, tři v síti protihráčů.

Utkání se – a to je důležité – obešlo bez zranění a probíhalo v přátelském duchu. V tom pokračovalo i následné posezení a „pokec“.