První ples roku 2024 ve Slatině uspořádali hasiči, zábava zaplnila kulturní dům

Sbor dobrovolných hasičů ve Slatině uspořádal v sobotu 20. ledna 2024 už mnoho let tradiční Hasičský ples v sále místního kulturního domu.

Přípravy začaly už v pátek večer výzdobou sálu a pokračovaly v sobotu dopoledne přípravou tomboly, výrobou tisíce jednohubek, zásobováním baru a podobnými zásadními kroky.

Ples byl zahájen v 19:30. K tanci a poslechu hrála hudební skupina Klapeto, na parketu i mimo něj se bavilo 123 návštěvníků.

Program zpestřila i každoroční zábavně-technická soutěž „Kuľni céčko“, na konci plně rozvinutého kotouče hadice C totiž na šťastlivce čekala tisícikoruna. O půlnoci jsme vylosovali tombolu.

Děkujeme všem, kteří ples pomohli připravit, zásobit a hlavně děkujeme všem, kteří se přišli pobavit a přispěli tak dobré náladě a atmosféře. Budeme se těšit na setkání nejen příští rok, ale i na spoustě dalších kulturních akcí v průběhu letoška.