Výroční valná hromada bilancovala uplynulé tři roky, členové Sboru byli oceněni

V sobotu 14. ledna 2023 proběhla v sále Kulturního domu Slatina výroční valná hromada místního Sboru dobrovolných hasičů.

Vzhledem k pandemii nemoci COVID-19 jsme na ní bilancovali činnost za uplynulé tři roky – naposledy se Sbor takto sešel v lednu 2020.

Se svými zprávami o činnosti vystoupili starosta sboru, vedoucí mládeže, vedoucí soutěžního družstva žen i velitel zásahové jednotky, ve které někteří členové Sboru aktivně působí.

Předány byly medaile za věrnost po 10 letech činnosti a stužky za 20, 30 i 40 let působení. Dana Míčková obdržela medaili sv. Floriána.

Ženám ze soutěžního družstva bylo uděleno čestné uznání SDH, jejich trenérovi čestné uznání OSH a někteří členové si přišli i pro čestná uznání KSH ČMS.

Hasičům zasahujícím u likvidace následků tornáda na jižní Moravě předal starosta obce spolu s jedním z členů zastupitelstva poděkování ve formě peněžního daru.