Mladým hasičům se na soutěži ve Fulneku nedařilo, zůstává pro ně zakletý

K druhému kolu celoroční logy mladých hasičů Floriánek Cup vyrazil slatinský kolektiv do nedalekého Fulneku. Na tradiční soutěži byly pro děti připraveny tři disciplíny – požární útok, štafeta dvojic a běh na 60 metrů s překážkami. Poslední z jmenovaných disciplín však byla po poradě pořadatelů s vedoucími zrušena, deštivé počasí přinášelo příliš velké riziko.

Jako téměř každý rok se nám i letos právě ve Fulneku lepila smůla na paty. Po nutných personálních změnách na některých postech, zapříčiněných nemocí, si svůj díl vybrala i technika – prasklá hadice neumožnila mladšímu družstvu dokončit požární útok.

Mladší žáci se tak na konci soutěže umístili na 11: místě, starší až na místě patnáctém. Všichni se tak o to více těšíme na příští neděli, kdy budeme bojovat o prvenství na místní půdě – ve Slatině.