Hasiči zahájili plesovou sezónu v obci, v kulturním domě se bavilo téměř 150 lidí

Tradiční Hasičský ples pořádal slatinský Sbor dobrovolných hasičů v sobotu 26. ledna 2019 v sále místního kulturního domu. K tanci a poslechu hrála skupina Visitors, o občerstvení a zábavu se starali sami hasiči.

Jedním z výrazných bodů programu je již nějakou dobu tradičně netradiční soutěž „Kuľni céčko“. Ta vznikla samovolně před pěti lety, kdy byli právě touto větou hasiči v průběhu plesu vyzváni k předvedení správného rozvinutí hadice C. Improvizovaná zábava se postupně přetavila v soutěž o tisícikorunu na špejli, kterou musí soutěžící hadicí C trefit.

O půlnoci si ti, kteří mají štěstí ve hře, mohli svou šťastnou rukou přetavit zakoupený los v nějakou z hodnotných cen v tombole.

Děkujeme všem, kteří poctili ples svou návštěvou, těm, kteří věnovali ceny do tomboly nebo tuto akci finančně či jinak podpořili. Na všechny se těšíme i v příštím roce – 25. ledna 2020.