Tradiční ukončení soutěžní sezóny doprovázel zpěv i občerstvení

Jako každoročně na podzim se v sobotu 6. října 2018 soutěžní družstvo sešlo u oficiálního ukončení sezóny. Tentokrát se akce konala na Novém Světě, samozřejmě jsme při ní pekli tradičního čuníka.

Jádro družstva se k přípravám sešlo už o půl osmé ráno a přesunulo se z hasičské zbrojnice k místu konání s proviantem i prostředky týlového zabezpečení. Kdesi, cosi…

CTĚTE TAKÉ:   S pokácením prasklé jedle douglasky pomohli ve Slatině i profesionální hasiči

Úderem deváté se začal otáčet rožeň, do půl jedné, kdy se měli dostavit všichni pozvaní, byla přípravě masa věnována patřičná péče. Program akce byl prokládán sportovními vstupy a k večeru i zpěvem a kytarou.

V průběhu akce nechyběl nástup s krátkým vyhodnocením a rovněž blahopřáním ke kulatinám staronového trenéra či otcovství jednoho z členů.