Na výroční valné hromadě jsme bilancovali uplynulý rok, předali medaile a vyznamenání

V sobotu 13. ledna 2018 se v sále Kulturního domu Slatina konala výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů.

S uplynulým rokem seznámil přítomné starosta SDH Luděk Míček, zprávu o činnosti zásahové jednotky, která se rekrutuje z členů sboru, pak její velitel Jakub Kozák.

Do sboru byli přijati noví členové – Petr Nábělek a Lukáš Teichmann. Medaili za věrnost 10 let převzali Jiří Bernatík, Radek Jedlička, Petr Rola, Lukáš Popp a Veronika Richterová.

Stužku za 20 let pak Jiří Balner, Petr Binar a Ivana Reková.

Stužku za 30 let členství ve Sboru převzali Milan Bahr, Miroslav čegan, Bohumil Dudek, Libuše Hlaváčová, Dana Míčková, Jiří Binar, Václav Drobný, Miroslav Hlaváč a Tomáš Lichovník.

Okresní sdružení hasičů čech, Moravy a Slezska udělilo čestné uznání Petru Mošovi a Veronice Richterové, SDH Slatina pak Tomáši Kadulovi, Vlastě Kotalové a Ivaně

Rekové.