Některé funkce webu mohou být omezené, tato verze slouží již jen jako archiv.
Aktuální stránky hasičů najdete na adrese hasici.obecslatina.cz.

Mladí hasiči soutěžili v Lubojatech, umístili se na bedně

09.09.2018

K prvnímu poprázdninovému kolu celoroční ligy mladých hasičů Floriánek Cup jsme vyrazili v sobotu 8. září do nedalekých Lubojat.

Na start se postavila celkem tři naše družstva –

ačko a béčka mladších a také tým starších žáků.

Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě 4×60 metrů člunkově, na každý požární útok měly děti dva pokusy.

Mladší áčko nakonec po

součtu bodů z požárního útoku – 16,832 sekund – a štafety – 58,01 sekund – skončilo na celkovém třetím místě, béčko na místě třináctém.

Historie slatinských hasičů v pořadu českého rozhlasu

29.08.2018
Kulaté výročí slaví letos hasiči v malé obci Slatina poblíž Bílovce. Vesnický sbor vznikl před 130 lety, i když původně se o jeho založení místní nadšenci pokusili ještě o něco dříve.

Oslavili jsme 130 let od založení sboru

27.08.2018
V srpnu 2018 oslavil oficiálně náš sbor 130 let od založení - ustavující valná hromada proběhla 26. února 1888. Zmínky o výročí provázely všechny akce sboru již od začátku letošního roku, oficiální část jsme si nechali na dva srpnové víkendy.