Výjezd jednotky na požár lesa

Video | Galerie - 03.07.2007

Připravili a nahráli jsme pro vás krátký film o tom,

co všechno se děje předtím, než hasiči vyjedou k požáru.

Toto video jsme pro vás natáčeli několik dní, ačkoli se to z krátkého, ani ne sedmiminutového klipu nezdá. Doufáme, že pomůže

nehasičům poznat, co všechno je třeba udělat, než se za námi zavřou vrata zbrojnice a jak se vůbec o požáru dozvíme.

<object width=„425“ height=„350“><embed src=„http://w­ww.youtube.com/v/LNKBB­atM29Y“ type=

„application/x-shockwave-flash“ width=„425“ height=„350“ wmode=„opaque“>

Kromě osob, které se přímo podílely na natáčení videa (snad je lze vyčíst z titulků)

bych chtěl přidat zvláštní poděkování těmto třem lidem:

řediteli územního odboru Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje v Novém Jičíně plk. Ing. Zdeòku

Biskupovi a vedoucímu operačního a informačního střediska npor. Ing. Radku Fešarovi, za vstřícný přístup k mé žádosti o povolení natáčet na OPIS.
starostovi obce Slatina

(mimo jiné jednomu z „herců“) Luïku Míčkovi za bezproblémové schválení jízdy vozidla JSDH a povolení průjezdu obcí s výstražným zařízením v neděli odpoledne :-)