Hasičský ples otevřel plesovou sezónu v obci, opět se kuľalo céčkem

Z naší činnosti - 21.01.2018

V sobotu 20. ledna 2018 uspořádal náš sbor tradiční Hasičský ples v sále Kulturního domu ve Slatině. K tanci a poslechu hrála více než stovce návštěvníků hudební skupina Šajtar.

Ples začal o půl osmé, krátkým proslovem s připomenutím letošních 130 let od založení Sboru dobrovolných hasičů všechny přivítal jeho starosta.

Po dvaadvacáté hodině proběhl další ročník specifické soutěže „Kuľni céčko“, tedy rozvinutí 20metrové hadice na cíl, kterým byla tisícikoruna na špejli. Ačkoli nikdo nepředvedl typický preclíkovský telemark, podařilo se špejli sestřelit sedmému soutěžícímu.

O půlnoci proběhlo losování tomboly, hned v prvním kole padla první cena – divoké prase. Tu nám věnovalo místní myslivecké sdružení, za což srdečně děkujeme, stejné poděkování si zaslouží i všichni ostatní, kteří naši tombolu obohatili svými dary.

Těšíme se na vás na dalších hasičských akcích v tomto roce a také na Obecním plese, který se koná 24. února 2018.

Fotogalerie k článku

Aktuality e-mailem