Daruj krev s dobrovolnými hasiči

Také v letošním roce proběhne akce "Daruj

krev s dobrovolnými hasiči", vyhlášená Výkonným výborem OSH Nový Jičín, podpořena Shromážděním představitelů OSH Moravskoslezského kraje a IV. Sjezdem SH čMS, která se v letošním roce bude

konat v úterý 16. května 2017 v době od 6,30 do 10,00 hodin v Transfuzní stanici Nemocnice Agel v Novém Jičíně (viz. přiložený plakát).

Vzhledem k omezeným možnostem transfuzní stanice,

30 odběrů za den, Vás žádám o přednostní vyslání zájemců – prvodárců a nezbytný počet dárců krve na uvedený den.

Žádám Vás o zveřejnění tohoto letáku a nahlášení prvodárců a případných

dárců do 26. dubna 2017 na OSH Nový Jičín těch, kteří se zúčastní odběrů 16.5.2017 v Novém Jičíně, pro zjištění počtů z důvodu zpracování časového harmonogramu odběrů.

Pravidelné dárce i

případné prvodárce krve žádám o účast v termínu od 1. května do 31. května 2017 a přihlášení se k naší společné akci i v jiných odběrních místech.

SDH žádám o zpětné nahlášení všech

dárců krve, kteří uskutečnili květnový odběr této vzácné tekutiny nejpozději do 14. června 2017 na OSH Nový Jičín.

Tato akce má jistě významný humanitární cíl. Je možné již dnes oznámit,

že i v letošním roce bude v rámci okresu Nový Jičín odměněn SDH, který vyšle nejvíc prvodárců a SDH, který vyšle celkově nejvíc dárců krve.

Fotogalerie k článku