Hasičský ples

09.12.2017
Srdečně zveme širokou veřejnost k zábavě na celou noc.

29.09.2017
Sbor dobrovolných hasičů provede v pátek dne 6. října 2017 v 16:00 tradiční sběr železného šrotu.

Pivní slavnosti na Novém Světě

26.07.2017
Již třetí pivní slavnosti v Hostinci na Novém Světě proběhnou od pátku 28. července do neděle 30. července 2017. Čeká na Vás 45 druhů piva všech barev a chutí! Odvoz zajištěn.

05.01.2017
Sbor dobrovolných hasičů zve všechny své členy na Výroční valnou hromadu, která se koná v sobotu 14. ledna v 18:00.

05.10.2016
Sbor dobrovolných hasičů provede 15. října od 9:00 tradiční sběr železného šrotu. Žádáme občany, aby šrot ponechali před svými domky nebo za plotem. Sbírat budeme i na Novém Světě.

02.05.2016
V sobotu od 9:00 proběhne v obci sběr železného šrotu. Žádáme občany, aby šrot připravili před své domky nebo ponechali za plotem. Děkujeme.

Okresní hasičský ples v Kujavách

02.02.2016
Srdečně Vás zveme na V. Okresní hasičský ples, který se uskuteční v pátek 26. února 2016 v KD Kujavy.

Okresní hasičský ples má plnou podporu OSH Nový Jičín, zvýší prestiž dobrovolných hasičů a dá prostor pro zábavu spoustě dobrovolným hasičům a jejich rodinám, kteří se jinak potkávají v průběhu kalendářního roku na různých akcích dobrovolných hasičů spíše pracovně.

31.12.2015
Sbor dobrovolných hasičů ve Slatině Vás srdečně zve na výroční valnou hromadu, která se koná v sobotu v 18:00 v sále místního kulturního domu.

Kácení máje

Stavění máje

11.04.2014
Pěkně ručně, pěkně po staru. Ve středu, v poslední dubnový den, vztyčíme v areálu u kulturního domu májku, zveme všechny občany na pomoc.

Fotbalové utkání Svobodní - Ženatí

11.04.2014
První květen patří ve Slatině už několik let fotbalovému zápasu mezi místními svobodnými a ženatými muži, který pořádá Sbor dobrovolných hasičů.

Nejinak tomu bude i letos, přijďte povzbudit svou stranu.

Soutěž mladých hasičů O pohár starosty SDH

Vesmírná odysea Jako Za Mlada

Máte se opět na co těšit, letošní nabídka humoru a zábavy bude stát za to :-) . Od 14:00 hod. to vše vypukne uprostřed Slatiny, kde vás čeká nově zrekonstruovaná vodní nádrž, vesmírná tématika letošní akce, oblíbené občerstvovací stanice a hlavně absolutní pohoda a skvělá atmosféra letní akce Jako Za Mlada, která letos slaví už 15 let…

Daruj krev s dobrovolnými hasiči

Také v letošním roce proběhne akce "Daruj krev s dobrovolnými hasiči", vyhlášenou VV OSH Nový Jičín, podpořenou Shromážděním představitelů OSH Moravskoslezského kraje a IV. sjezdem SH ČMS, která se v letošním roce bude konat ve čtvrtek 9. května 2013 v době od 7,00 do 10,00 hodin v transfuzní stanici NsP v Novém Jičíně.

Aktuality e-mailem