Soutěžní družstva v roce 2018

Zvolte rok: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |

Proběhl 24. ročník soutěže mladých hasičů O pohár starosty SDH Slatina

Deset hasičských družstev se v sobotu 16. června postavilo na start již 24. ročníku soutěže mladých hasičů O pohár starosty SDH Slatina. Soutěžilo se v disciplíně požární útok ve dvou kategoriích.

Do soutěže se přihlásilo pět družstev mladších a pět starších. Soutěžilo se dvoukolově.

V obou kategoriích zvítězili hasiči ze sousední Staré Vsi, místní děti ze Slatiny braly třetí místo - rovněž v obou kategoriích.

Ve Výškovicích proběhl další ročník Memoriálu Jiřího Jedličky, soutěže mladých hasičů

V požárním útoku a štafetě dvojic soutěžili mladí hasiči v sobotu 2. června 2018 v sousedních Výškovicích. Na start se opět postavilo jedno slatinské družstvo starších a dvě družstva mladších žáků.

V rámci celoroční ligy Floriánek Cup obsadili mladší 7. místo a starší 11. místo.

Tři družstva mladých hasičů bojovala na soutěži v Tísku

V neděli 20. května 2018 dopoledne se v Tísku konalo další kolo celoroční ligy mladých hasičů Floriánek Cup.

Na start soutěže jsme tentokrát postavili celkem tři družstva mladých hasičů - dvě v kategorii mladších a jedno v kategorii starších.

Soutěžilo se ve dvou disciplínách - klasickém královském požárním útoku a jako doplněk také v méně obvyklé štafetě na 4x60 metrů.

Děti se v kategorii mladších umístily na 13. a 10.

Mladí hasiči soutěžili ve Fulneku v požárním útoku a štafetě dvojic

Do nedalekého Fulneku vyrazili mladí hasiči k dalšímu kolu celoroční soutěžní ligy Floriánek Cup. Soutěžili v požárním útoku a štafetě dvojic.

V kategorii mladších obsadily děti 13. místo, v kategorii starších pak místo osmé.

Floriánek Cup začal v Lubině, na start jsme postavili dvě družstva

Dvě družstva našich mladých hasičů se v sobotu 28. dubna 2018 postavily na start prvního kola celoroční ligy Floriánek Cup, které se konalo v Lubině.

Soutěž spočívala ve dvou disciplínách - štafetě dvojic a požárním útoku. V kategorii mladších dosáhli naši hasiči ve štafetě času 92,54 sekund a v požárním útoku 25,42 sekund , což stačilo na celkové osmé místo.

V kategorii starších trvala dětem štafeta dvojic 83,05 sekund a požární útok se jim nepodařilo dokončit. Skončili tak na jedenáctém místě.

Mladí hasiči uzlovali ve Fulneku, trestné vteřiny je však posunuly dozadu

Tradiční soutěže Fulnecký uzel se náš kolektiv s družstvem mladších a starších hasičů zúčastnil v sobotu 3. března.

I přes mrazivé počasí se pořadatelům podařilo v hasičské zbrojnici udržet komfortní teplotu, soutěžícím tak nekřehly tolik potřebné prsty.

Naše dvě družstva v každé ze svých štafet udělala jednu chybu, trestných 30 sekund je tak v pořadí odsunulo dozadu. Mladší tak skončili 8., starší 13.