Soutěžní družstva v roce 2015Zvolte rok: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |

Mladí hasiči soutěžili v závodě požárnické všestrannosti v Bílovce

Poslední kolo letošního ročníku ligy Floriánek Cup uzavřel tradiční "branný závod" v Bílovci. Na naše mladé hasiče tak čekala přibližně tři kilometry dlouhá trať se šesti stanovišti.

Jedná se o střelbu ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, základy první pomoci, požární ochranu a překonání překážky po vodorovném laně. Nezvládnutí úkolů je odměňováno trestnými body, které se přičítají k čistému času strávenému na trati.


Na soutěži ve Slatině předvedli svůj požární útok zkušení matadoři ve věku nad 60 let

Z naší činnosti | Video | Muži - 26.09.2015
Celkem patnáct družstev mužů a žen dnes předvedlo, že nejsou z cukru a nebojí se několika kapek vody. I přes nepřízeň počasí totiž statečně vyrazili na soutěž O putovní pohár starosty obce Slatina a ukázali, co se za celý rok naučili. Všem hned ze začátku srdečně děkujeme za účast a velmi si ji ceníme.

Na naší soutěži se na start postavil jedinečný tým - speciálně pro domácí klání jsme sestavili družstvo s věkovým průměrem 61,5 let.


Po soutěži v Bítově zbývá mladým hasičům do konce ligy už jen jedna soutěž

Nedělní dopoledne patřilo v Bítově mladým hasičům. U místní hasičské zbrojnice soutěžily děti v rámci ligy Floriánek Cup naposledy v tomto roce v požárním útoku. Disciplínu místní doplnili štafetou dvojic.

Mladí hasiči se umístili po vyhodnocení obou disciplín na devátém místě, starší na místě jedenáctém.
Muži nad 35 let s přehledem zvítězili v Jerlochovicích

Video | Muži - 29.08.2015
Přelom srpna a září patří již tradičně soutěži v Jerlochovicích. Na letošním 45. ročníku pohárové soutěže o Zlatou přilbu a 20. ročníku Jerlochovické veteraniády o Putovní proudnici jsme tedy nechyběli ani my se dvěma týmy.

Jako první se na startovní čáru postavili naši "veteráni", tedy družstvo mužů nad 35 let včetně. Ti předvedli krásný požární útok a jejich čas 15,747 sekund až do závěru soutěže nikdo nepřekonal.


První místo si dovezli muži nad 35 let ze soutěže v Kujavách

Z naší činnosti | Muži - 09.08.2015
Celkem třikrát běželo naše soutěžní družstvo svůj požární útok na soutěži v Kujavách. Dvakrát - v kategorii muži a muži nad 35 let - v soutěži denní, jednou pak v noční části.

Zatímco průměrně mladšímu družstvu se nedařilo, "veteráni" ukázali, že ještě nic nezapomněli a ve své kategorii zvítězili. V absolutním pořadí by mezi mladší konkurencí skončili desátí z celkem sedmdesáti týmů.Veteráni skončili na soutěži v Mniším pátí

Z naší činnosti | Muži - 30.06.2015
V sobotu se družstvo můžu i veteránu zúčastnilo soutěže v Mniší. Družstvo veteránů, které startovalo nejdříve, obsadilo 5. místo po "obdivuhodném" výkonu pravého proudu (akrobatický sestřik terče). Ačko se umístilo po mírném prostřiku rovněž na pravém terči na 11. místě.Páté místo vybojovali mladí hasiči v Prchalově

Předposlednímu kolu ligy Floriánek Cup před letní přestávkou patřil v sobotu dopoledne Prchalov. Mladí hasiči zde soutěžili ve dvou disciplínách - požárním útoku a štafetě 4x60.

Naši hasiči se v kategorii mladších umístili na celkovém pátém místě - čtvrtém v požárním útoku (čas 20,433 s) a šestém ve štafetě (čas 68,16 s).


Soutěž ve Výškovicích skončila pro naše děti čtvrtým a pátým místem

Ve požárním útoku na tradičním Memoriálu Jiřího Jedličky závodili naši mladí hasiči ve Výškovicích. Mladší žáci se s časem 21,487 s umístili na pátém místě, starší byli se svými 23,826 s čtvrtí.Druhé a jedenácté místo brali muži ve Výškovicích

Z naší činnosti | Muži - 07.06.2015
Soutěžní družstvo mužů se zúčastnilo tradičního závodu v požárním útoku v sousedních Výškovicích. V kategorii muži obsadili s časem 16,528 s jedenácté místo, v kategorii muži nad 35 let pak 2. místo časem 16,776 s.Dětem se v Tísku nedařilo, nedokončily ani jeden útok

Desáté místo pro starší, třinácté pro mladší žáky ve Slatině. Tak skončila soutěž v Tísku poté, co se ani v jedné kategorii nepodařilo dokončit požární útok. Děti se tak posledním místům ubránily jen díky štafetě 4x60.Deštivé dopoledne provázelo soutěž mladých hasičů ve Fulneku

Za deštivého dopoledne probíhala ve Fulneku soutěž mladých hasičů O putovní pohár rady města Fulneka.

Na start se postavilo celkem 25 týmů, mezi nimi naše dvě družstva - jedno v kategorii mladších a jedno v kategorii starších žáků.

Dnešními disciplínami byly stejně jako na domácí půdě požární útok a štafeta dvojic. Za umístění na 8. u starších a 12.


Proběhl další ročník tradiční soutěže mladých hasičů, místní brali třináctku

V sobotu dopoledne se sjelo celkem šestadvacet družstev mladých hasičů dvou věkových kategorií do Slatiny, kde se konal další ročník tradiční soutěže O pohár starosty Sboru dobrovolných hasičů Slatina. Soutěž je zařazená do celoroční ligy mladých hasičů Floriánek Cup 2015 a patří k druhému jarnímu kolu tohoto seriálu.

Děti soutěžily ve dvou disciplínách. Klasický požární útok ve Slatině doplnila štafeta dvojic.


Třetí místo vybojovali mladí hasiči na tradičním uzlování ve Fulneku

Sobota patřila první soutěži letošního roku. Kolektiv mladých hasičů se vypravil na tradiční Fulnecké uzlování.

Hasiči soutěžili ve dvou kategoriích - mladší a starší - v uzlové štafetě, pět z nich se pak postavilo i na start jednotlivců.

V kategorii mladších se dětem podařilo obsadit třetí místo, přičemž od druhého je dělily jen desetiny. Družstvo starších skončilo na místě třináctém.