Tradiční ukončení soutěžní sezóny doprovázel zpěv i občerstvení

Jako každoročně na podzim se v sobotu 6. října 2018 soutěžní družstvo sešlo u oficiálního ukončení sezóny. Tentokrát se akce konala na Novém Světě, samozřejmě jsme při ní pekli tradičního čuníka.

Jádro družstva se k přípravám sešlo už o půl osmé ráno a přesunulo se z hasičské zbrojnice k místu konání s proviantem i prostředky týlového zabezpečení. Kdesi, cosi…

Úderem deváté se začal otáčet rožeň, do půl jedné, kdy se měli dostavit všichni pozvaní, byla přípravě masa věnována patřičná péče. Program akce byl prokládán sportovními vstupy a k večeru i zpěvem a kytarou.

V průběhu akce nechyběl nástup s krátkým vyhodnocením a rovněž blahopřáním ke kulatinám staronového trenéra či otcovství jednoho z členů.