Podzimní sběr železného šrotu jsme si nechali na neděli, výtěžek z akce investujeme do mládeže

K tradičnímu podzimnímu sběru železného šrotu se členové našeho sboru sešli v neděli 30. září 2018 v 9:00 před hasičskou zbrojnicí. Tam už čekal obvyklý traktor s obvyklou vlečkou a my jsme vyrazili po obvyklé trase sbírat železo. Prostě jako obvykle.

Sběr železného šrotu provádějí členové občanského sdružení ve Slatině i na Novém Světě dvakrát ročně již mnoho mnoho let. Část z nich pamatuje doby, kdy se jen vozili v traktoru, tak jako dnes jejich děti.

A právě na děti bývá výtěžek z akce využíván nejčastěji – kolektiv mladých hasičů roste a zaslouží si patřičnou podporu, se kterou nám občané Slatiny takto nepřímo pomáhají. Všem za darované železo děkujeme.