Mladí hasiči brali na soutěži ve Frenštátě pod Radhoštěm čtvrté a sedmé místo

K poslednímu kolu Floriánek Cupu před letními prázdninami jsme vyrazili v sobotu 23. června ráno do Frenštátu pod Radhoštěm. Jedná se o pro nás nejvzdálenější závod celoroční ligy mladých hasičů.

Ve Frenštátě se soutěžilo jako obvykle ve dvou disciplínách – krom klasického požárního útoku zde probíhala člunkově rovněž štafeta 4×60 metrů.

Na start jsme tentokrát postavili dvě družstva mladých hasičů – jedno v kategorii starších a druhé v kategorii mladších. Mladší dokončili svůj požární útok v čase 22,79 a štafetu za 60,93. V celkovém součtu tak obsadili sedmé místo.

O něco lépe se dařilo starším. Svůj požární útok zvládli za 18,56 sekund a štafetu za 56,88 sekund. To jim ve výsledku přineslo celkové čtvrté místo.