Soutěžili jsme v Košatce, příslovečně jsme právě tam nenasadili koš

Nasadit koš se nám nepodařilo při našem požárním útoku v Košatce. Jelikož se zároveň s dopadem na zem odkutálel do pryč, pokus jsme nedokončili.

Alespoň jsme si moc nezašpinili nové hadice :-) Naposledy, když jsme soutěžili v Košatce, se jeden z našich proudařů "nevešel" do zúžení, kterým je tato trať charakteristická. Takže příště...

Soutěžili jsme ve Výškovicích, umístili jsme se v druhé desítce

Na čtrnáctém místě skončilo naše soutěžní družstvo na soutěži v požárním útoku v sousedních Výškovicích. První terč jsme sestříkli v čase 15,978, druhý pak 16,047 sekund.

Náš tým letos provází výrazná generační obměna, noví členové po několika trénincích ukázali, že je na čem stavět, doufejme tedy, že se u nás udrží.

Požár ve Slatině

25.01.2011
Naše jednotka byla včera večer povolána krajským operačním střediskem v Ostravě k požáru nízké budovy do Slatiny. Nášim druhým letošním zásahem jsme tedy opět chránili majetek občanů naší obce.

Výcvik v podmínkách reálného požáru

25.10.2010
V sobotu, 27. března, proběhlo společné taktické cvičené jednotek SDH sousedících obcí Slatina a Tísek v podmínkách reálného požáru v areálu Dolních Vítkovic v Ostravě.

Hasič - rytíř 21. století

15.07.2010
Hasič je člověk který je připravený nejen psychicky, ale také fyzicky zvládat to co by nás ostatní ani nenapadlo - hasič je ten kdo jde tam odkud ostatní utíkají - hasič je ten koho vyhlížíme když sami ztrácíme naději - hasič je ten komu věříme, že zvládne to v čem my jsme pohořeli - hasič je rytíř 21 století. Tento film Vám ukáže jak moc důležité je být připravený.Jak moc je důležité mít dobře vybavený a vycvičený hasičský záchranný sbor. Jak moc je důležité vědět jak a kam volat o pomoc když je třeba.

Požár - průmyslové, zemědělské objekty, sklady

23.04.2010
Reportáž z požáru pily v Bílovci.Více o události se dozvíte v sekci Zásahy JSDH

Mladí hasiči v Tísku

07.06.2009
Mladí hasiči na soutěži v TískuVíce z akce zde

Ukázka zásahu na KD se zábavnými prvky

31.12.2008
V rámci oslav 120 let od založení SDH jsme občanům ukázali zásah proložený trochou legrace

Ocenění "zasloužilý hasič"

07.12.2008
Čestný starosta našeho sboru pan Pavel Binar převzal nejvyšší hasičské vyznamenání - "zasloužilý hasič"

Jak jsme organizovali foceni

31.07.2008
Skládání hromadné fotky v rámci oslav 120 let od založení SDH

Předání slavnostního praporu a jeho posvěcení

24.07.2008
Oslavy 120 let SDH Slatina

Jak nás budila dechovka

20.07.2008
Tradičně netradiční budíček Dechové hudby Slatina

7. 6. 2008 - Soutěž MH ve Výškovicích

07.06.2008
Požární útok našich mladých hasičůVíce z akce zde
Na soutěži jsme obsadili šesté místo

24. 5. 2008 - Soutěž O pohár starosty obce Slatina

24.05.2008
Vítězný pokus veteránů a smutný pokus mužůVíce z akce zde

Vítězný pokus veteránů a smutný pokus mužů (dvě videa pod sebou).

17. 5. 2008 - Soutěž MH v Klimkovicích

17.05.2008
Více z akce zde

Štafeta CTIF a pod ní náš požární útok. Pro přístí soutěže již víme, že pokud není koš ponořen pod hladinu, voda nechce stříkat :-)

31. 7. 2004 - Kláštor pod Znievom, díl 6.

07.05.2008
Oslavný song :-)Dne 31. 7. 2004 jsme se v Kláštoře pod Znievom (Slovenská republika) zúčastnili soutěže v požárním útoku s mezinárodní účastí. Náš trenér Ivošek se věnoval i zástupcům "médií" a ochotně rozdával rozhovory. Aby také ne, když jsme obě disciplíny vyhráli :-)

31. 7. 2004 - Kláštor pod Znievom, díl 5.

02.05.2008
Učíme zahraniční kolegy jak na toDne 31. 7. 2004 jsme se v Kláštoře pod Znievom (Slovenská republika) zúčastnili soutěže v požárním útoku s mezinárodní účastí. Náš trenér Ivošek se věnoval i zástupcům "médií" a ochotně rozdával rozhovory. Aby také ne, když jsme obě disciplíny vyhráli :-)
Video mělo zpoždění, neb se dlouhá léta toulalo po světě na VHS a nebyl nikdo, kdo by to převedl do formátu 21. století :-)
V tomto díle přinášíme jedinečné záběry, na kterých učíme kolegy ze Slovenska postavit základnu.

31. 7. 2004 - Kláštor pod Znievom, díl 4.

17.04.2008
Dva útoky "hurá" metodouDne 31. 7. 2004 jsme se v Kláštoře pod Znievom (Slovenská republika) zúčastnili soutěže v požárním útoku s mezinárodní účastí. Náš trenér Ivošek se věnoval i zástupcům "médií" a ochotně rozdával rozhovory. Aby také ne, když jsme obě disciplíny vyhráli :-)
V tomto díle přinášíme další dva videoklipy - dva pokusy "hurá" metodou, z nichž druhý je vítězný.

31. 7. 2004 - Kláštor pod Znievom, díl 3.

06.04.2008
Druhý požární útok s komentářemDne 31. 7. 2004 jsme se v Kláštoře pod Znievom (Slovenská republika) zúčastnili soutěže v požárním útoku s mezinárodní účastí. Náš trenér Ivošek se věnoval i zástupcům "médií" a ochotně rozdával rozhovory. Aby také ne, když jsme obě disciplíny vyhráli :-)

31. 7. 2004 - Kláštor pod Znievom, díl 2.

01.04.2008
První požární útok s komentářemDne 31. 7. 2004 jsme se v Kláštoře pod Znievom (Slovenská republika) zúčastnili soutěže v požárním útoku s mezinárodní účastí. Náš trenér Ivošek se věnoval i zástupcům "médií" a ochotně rozdával rozhovory. Aby také ne, když jsme obě disciplíny vyhráli :-)